Odunluk Mah. Oba Sok. No:9 Nilüfer, Bursa

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Bursa Simya Koleji ailesi olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutladık. Okul müdürümüz Sayin Reşat Ok’un konuşmasıyla başlayan tören 9 ve 10. sınıf öğrencilerimizin yaptığı Gençliğe Hitabe oratoryo gösterisiyle devam etti.

Cumhuriyet Bayramı’nın gençlere hissettirdikleri adlı kompozisyon yarışmasında birinci olan 9. Sınıf öğrencimiz Gül Şanlı’ya Müdür Yardımcımız Sayın Habibe Altan ödülünü takdim etti. Kompozisyon yarışmasına katılan tüm öğrencilerimize katılım belgeleri teslim edildi. Ardından 12. Sınıf öğrencilerimizden oluşan koromuz Gençliğin Ata’ya Cevabı metnini okudu. Kutlamalar 11/A sınıfı öğrencilerimiz Sevda Sungur ve Eren Balkaya’nın zeybek gösterisi ile devam etti. Onuncu yıl Marşı’nın okunmasıyla sona eren törenimizde hazır bulunan tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Bu kutlu günü bize armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla anıyoruz. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin ve tüm ulusumuzun Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Okulumuz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bursa Simya Koleji' ne Hoş Geldiniz