Odunluk Mah. Oba Sok. No:9 Nilüfer, Bursa

OYAK ÜYE VE ÇALIŞANLARINA ÖZEL İNDİRİM FIRSATI

OYAK ÜYE VE ÇALIŞANLARINA ÖZEL İNDİRİM FIRSATI

Simya Kolejleri ve OYAK arasında “Kurumsal İndirim Protokolü” imzalanmıştır. İmzalanan protokolle yüz binlerce OYAK çalışanı ve üyesi, Simya Kolejleri ayrıcalığı ve avantajlarından indirimli fiyatlarla yararlanabilecekler.

Bu anlaşma ile OYAK üyesi/çalışanlarının çocukları ve torunları için Simya Kolejlerinde yapılacak yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemlerinde okul tarafından İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri’ne bildirilerek ilan edilen eğitim ücreti üzerinden aşağıda yer alan kampüslerde belirtilen oranlarda indirim sağlanacaktır.  Bu oranlar sadece eğitim hizmetleri için geçerli olup yemek, servis, forma, kırtasiye gibi okulların talep edeceği diğer ücretleri kapsamamaktadır.

“OYAK Üyeleri, Anlaşmalı Özel Eğitim Kurumları” listesinde detayları yer alan “OYAK Eğitim İndirimlerinden” faydalanmak için öncelikle anlaşmalı okulumuza başvurmalıdır. Okula kayıt işlemlerinde anlaşmalı okulumuz tarafından başvuran kişinin OYAK üyesi/çalışanı olduğuna ilişkin teyit alınacaktır.

Ücretsiz izinde olan üyeler, OYAK üyesi statüsü devam ettiği için “OYAK Eğitim İndirimlerinden” faydalanabilirler.

OYAK Eğitim İndirimleri” 2019-2020 eğitim öğretim dönemi kayıtlarını kapsamaktadır.

Eğitim indirimleri ve indirimlerden yararlanma koşulları okullara göre farklılık gösterebilir. OYAK Web Sitesi/Online Üye Hizmetleri ve OYAK Mobil Uygulamasında yer alan “Anlaşmalı Özel Eğitim Kurumları” listesinden okul bazında indirim oranları ve detaylarına ulaşılabilir. 

Anlaşmalı Özel Eğitim Kurumuna kaydı yaptırılacak öğrenci, birden fazla OYAK üyesinin çocuğu/torunu olsa da aynı kayıt işlemi için yalnızca bir defa indirimden faydalanabilir.

Okulumuz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bursa Simya Koleji' ne Hoş Geldiniz